Endüstriyel Kapılar

Hızlı PVC Kapılar
20 Ocak 2020
01

Endüstriyel Kapılar


Endüstriyel Kapılar özellikle iş yerleri için güvenli ve modern bir görünüme sahiptir. Özel formdaki paneller ve tasarımı sayesinde yüksek seviyede ısı, ses ve toz yalıtım sağlar. Bu sayede ısıtma ve soğutma masraflarını minimize eder. Yapının şekline uygun yataklama seçenekleri mevcuttur. Sık açılıp kapanmaya uygun bir motor ve torsion yay sistemine sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Konforlu çalışma sistemine sahiptir. Modern görünümü ile işletmelerinize değer katar.

Genel Bilgiler

Fabrikanıza Değer Katar
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri ve Plastik Ferforje Sistemleri Yaptığınız iş, ürettiğiniz değer bizim için de değerlidir. Artık fabrikalarınızın cephesi Storrol Endüstriyel Kapılarla güzelleşecek ve değer kazanacak, ürettiğiniz değeri dışa yansıtmanıza yardımcı olacak.
Konfor, Kullanım Kolaylığı, Manuel Kullanım İmkânı
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri ve Plastik Ferforje Sistemleri Fabrika, depo, antrepo gibi is alanlarında bir butona dokunmakla yada başka yöntemlerle hızlı bir şekilde Akceart endüstriyel kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Yay ve manuel sistemiyle her zaman ve şartlarda kapınızı hareket ettirebilir elektrik kesintilerinden etkilenmeden isinize devam edebilirsiniz.
Çok Kez Güvenle Açılıp Kapanma Özelliğ
Akceart Endüstriyel Kapılar özel tasarlanmış motor ve ray sistemiyle size sınırsız kullanım imkanı sunarken isinizi kolaylaştırır, hızınıza hız katar ve çözümün bir parçası olur.
Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sağlar
Geniş mekânları kapatan Akceart Endüstriyel Kapılar güçlendirilmiş galvanize çelik sac ve içi poliüretan köpük dolgulu sağlam panelleriyle en büyük endişeniz olan hırsızlığı karsı size ekstra bir güvenlik sağlar.
Personel Kapısı
Kapı içinde kapı uygulamasıyla hem büyük araçların hem de personelinizin kapıdan geçişini sağlayan sistem, insan geçişinde büyük kapıyı çalıştırma zorunluluğunuz ortadan kaldırır.
Isı, Ses ve Toz Yalıtımı Sağlar
Kısın sıcaklık ve yazın serinlik gerektiren mekanlarda ısı yalıtımı yüksek poliüretan dolgulu panelleriyle mekânınızın iç ısısını daima korur ve oldukça yüksek bir ısı izolasyonu sağlar.