Hızlı PVC Kapılar

Yükleme Sistemleri
20 Ocak 2020
Endüstriyel Kapılar
20 Ocak 2020
02

Hızlı PVC Kapılar


Hızlı PVC Kapılar özellikle hızlı giriş – çıkışların olduğu yerler için ideal çözümlerdir. Yüksek kalitede özel brandadan imal edilir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yüksek hıza ve yoğun açılıp kapanmaya göre özel imal edilmiş motorlar kullanılır. Çok hızlı açılıp kapanması sayesinde mekanlar arasında ısı ve toz yalıtım sağlar. Yapının şekline ve hız ihtiyacına göre Katlanır veya Sarmal alternatiflere sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Sessiz ve konforlu çalışma sistemine sahiptir. Özel emniyet sistemlerine sahiptir. Modern görünümü ile işletmelerinize değer katar.

Genel Bilgiler

Hızlı Giriş Çıkış İmkanı
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri ve Plastik Ferforje Sistemleri Yüksek hızda açılma ve kapanma (0.60 m / sn ile 1.20 m / sn) Hızlı çalısmasından dolayı mekanlar arası ısı kaybını minimize eder, toz, partikül, cisim, koku, gürültü geçislerini engellenir.
Konfor Sağlar
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri ve Plastik Ferforje Sistemleri Tesislerdeki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken kapılarda kullanılır. Giriş - çıkışlarda konforlu ve rahat bir şekilde elinizi sürmeden geçiş imkanı sunan Akceart Hızlı PVC Kapılar artık modern tesislerin bir parçası haline gelmiştir. Radar veya kütle dedektörü yardımıyla rahatça açılma imkanına sahiptir. Bundan böyle bırakın kapılarınızı Akceart açsın...
Kontrollü Geçiş İmkânı
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri ve Plastik Ferforje Sistemleri Radar, metal kütle dedektörü, uzaktan kumanda, kartlı veya şifreli geçiş sistemleri ile çalışabilmektedir. Şeffaf PVC Pencereler sayesinde kapının diğer tarafının rahatlıkla görünmesini sağlamıştır. Kılavuzların her iki tarafındaki fırça ve fitil ile hava sirkülasyonu minimuma indirilmiştir. Kalkış ve duruşta yavaşlamayı sağlayan invertörlü kontrol ünitesine sahiptir.
Zengin Renk Seçeneği
PVC Branda Renk seçenekleri; Mavi, Beyaz, Kırmızı, Gri, Yeşil, Turuncu ‘dur.
Rulo ve Katlanır Tip
Rüzgar olmayan İç mekanlarda Rulo tip PVC Kapılar tercih edilir. Dış mekanlar da ise rüzgar direnci yüksek olan katlanır tip kapılar tercih edilir. Branda içerisindeki barlar galvaniz çelik borudan üretilmiştir. Katlanır tip PVC Kapılar yaklaşık 60 km/h rüzgara dayanıklıdır.
Emniyet Sistemi
Hızlı PVC Kapılardaki Emniyet Fotoselleri sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpması kontrol altına alınmıstır. Otomatik kapama özelliği ile kullanım kolaylığına sahiptir. Mil tahrikli 380 V / 50 Hz Besleme Gerilimli Motor ile çalışmaktadır.