Yükleme Sistemleri

Garaj Kapıları
20 Ocak 2020
Hızlı PVC Kapılar
20 Ocak 2020
03

Yükleme Sistemleri


Yükleme Rampası ve Yükleme Körüğü hızlı, güvenli ve konforlu yüklemeler için ideal bir çözümdür. Yükleme Rampaları Teleskopik veya Menteşe alternatiflere sahiptir. Özel kontrol panosu sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Araç yüksekliğine göre yükseklik ayarı otomatik olarak yapılmaktadır. Fortlifler için güvenli ve hızlı çalışma imkanına sunar. Özel kumaştan imal edilen Yükleme Körükleri yağmurlu ve rüzgarlı ortamlarda yüklemede kolaylık sağlar. Yükleme Körüğünün özel tasarımı sayesinde mekanlardaki ısı ve toz yalıtımı üst düzeydedir.


Menteşeli rampa, seyyar rampa, teleskopik rampa, dik rampa, makaslı platform, yük platformu ve yükleme körüğü gibi pek çok ürün çeşidinin dahil olduğu yükleme sistemleri, işletmenizin tüm lojistik ve sevkiyat işlemlerinde düşük maliyet, bakım giderleri ve %100 verimlilik sağlar. “İşletmeye özel” ve “ihtiyaca yönelik” üretim yapan ve ürün kullanım aşamasında da 7/24 destek sağlayan Akceart , 2006 senesinden beri yerel üretim yükleme sistemleri sektöründe lider konumda olmaya devam ediyor. En efektif yükleme sistemi ürünleri uzmanlar tarafından size sunularak, kurulum ve kullanım aşamalarında da tam destek sağlanır.

Genel Bilgiler

Hırsızlığa Karşı Ekstra Güvenlik Sağlar
Aracınızın alarmı olmasına rağmen acaba aracıma bir şey olur mu endişesinden uzak değilsiniz. Akceart Garaj Kapılarının kalın panelleri sayesinde araçlarınız sizin kadar güvende. Artık kapalı mekânda olmasının verdiği rahatlıkla aklınız aracınız da değil.
Konfor Sağlar
Aracından inmeden garajının kapısını açmayı kim istemez ki? Akceart Garaj Kapılarıyla bu mümkün. Anahtarlığınıza eklediğiniz minik bir uzaktan kumandanın tuşuna basmakla araçtan inmeden kapınızı açmanın keyfini yasamak sizin de elinizde.
Aracınızı Kötü İklim Sartlarından Korur
Aracınız açıkta kalmasın! Akceart Garaj Kapılarıyla araçlarınız kar, yağmur, soğuk ve sıcak hava koşullarına karsı koruma altında kalır. Aracınızın daha az yıpranmasına ve daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.
Sessiz Çalışır
Akceart Otomatik Kapı Sistemleri Gecenin geç saatlerinde yada sabahın erken vaktinde kapınızı kullanmanız gerektiğinde kimseyi rahatsız etmeden girip çıkabilirsiniz. Akceart Garaj Kapılarının motorları o kadar sessizdir ki çalıştığının anlaşılması için üzerine bir uyarı ışığı yerleştirilmiştir.
Manuel Kullanım İmkânı Sunar
Elektrikler kesildiğinde yada jeneratörünüz devre dışı kaldığında hiç zorlanmadan sistemin içerisindeki yaylar vasıtasıyla kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Akceart Garaj Kapılar hayatınıza kaldığınız yerden devam etme fırsatı verir.
Otomatik Kapanma Özelliği
Çok yoğunsunuz yada biraz unutkanlık var. Hiç önemli değil. Siz kapınızı açıp aracınıza binip uzaklasın. Biz kapınızı kapatırız. Akceart Garaj Kapılarının programlanabilme özelliğiyle belli bir süre sonra kendini kapatacağından emin olabilirsiniz.